Virheviesti

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls funktiossa menu_set_active_trail() (rivi 2404 tiedostossa /home/manmky/public_html/includes/menu.inc).

Ohjelma & tulokset MM2020

A-LOHKO

SÖNTTI
HC LYIJYKOMPPANIA
UUDENMAAN URHOT
RS LAHTI   

                                   
B-LOHKO

AURINKOKARHUT
FC VILTTIKETJU
LOS DELFINOS
PÄRSKE

 

C-LOHKO

MOKA
K-T SÄLINKÄÄ
PANAMA COCONUTS
SB MUHIKSET

ALKUSARJA LA 12.9  (peliaika 20min)

9:20                    SÖNTTI-HC LYIJYKOMPPANIA 1-1
9:45                    KGB-RS LAHTI 0-3 
10:10                  SÖNTTI-KGB 1-3 
10:35                  HC LYIJYKOMPPANIA-RS LAHTI 2-7
11:00                  SÖNTTI-RS LAHTI 0-4
11:25                  HC LYIJY-KGB 2-3

11:50                  AURINKOKARHUT-FC VILTTIKETJU 0-2
12:15                  Namika C-PÄRSKE 0-2 
12:40                  AURINKOKARHUT-Namika C 2-1
13:05                  FC VILTTIKETJU-PÄRSKE 1-1
13:30                  PÄRSKE-AURINKOKARHUT 1-1
13:55                  FC VILTTIKETJU-Namika C 1-1

14:20                  MOKA-K-T SÄLINKÄÄ 7-2
14:45                  PANAMA COCONUTS-SB MUHIKSET 0-4
15:10                  MOKA-PANAMA COCONUTS 7-3
15:35                  K-T SÄLINKÄÄ-SB MUHIKSET 1-5
16:00                  SB MUHIKSET-MOKA 2-5
16:25                  K-T SÄLINKÄÄ-PANAMA COCONUTS 0-6

JATKOSARJAT SUNNUNTAINA 13.9

-Alempaan jatkosarjaan lohkoneloset ja huonoin kolmonen
-Puolivälieriin lohkon kaksi parasta ja kaksi parasta kolmosta.
-Lohkokolmosien järjestyksen määrää maaliero,tehdyt,päästetyt
-Koronaohjeistus myöhemmin.

 

ALEMPI JATKOSARJA SUNNUNTAINA 13.9  ( peliaika 20min )

9:20                    Söntti-Lyijykomppania 4-5
9:45                    NamikaC - KT Sälinkää 3-0
10:10                  Lyijykomppania-KT Sälinkää 8-1
10:35                  Söntti- NamikaC 2-0
11:00                  NamikaC-Lyijykomppania 2-2
11:25                  Söntti - KT Sälinkää 1-3

YLEMPI JATKOSARJA

11:50                  RS Lahti-Aurinkokarhut 7-0     
12:15                  Vilttiketju-PanamaCoconut 3-2
12:40                  Moka-KGB 2-0                
13:05                  Muhikset-Pärske  3-5

13:30                  Aurinkokarhut-PanamaCoconuts 2-4
13:55                  KGB-Pärske 6-2

14:20                  RS Lahti-Vilttiketju 3-0
14:55                  MoKa-Muhikset 2-6

15:20                  PanamaCoconuts-KGB 1-3

15:45                  Vilttiketju-MoKa 2-8    pronssi
16:10                  RS Lahti-Muhikset 3-4   final

SB Muhikset voittaa...